ویراستاری رساله و پایان نامه

در بیشتر مواقع، متون تایپ شده فارسی برای ارائه به عنوان پایان‌نامه، مقاله، کتاب و نیاز به قالب بندی، بازبینی، اصلاح و ویرایش تخصصی دارند. علاوه بر خدمات حرفه‌ای ترجمه متن و ترجمه فیلم و زیرنویس ، ویرایش رساله دکتری ، ویراستاری پایان نامه ارشد و پایان نامه کارشناسی را نیز انجام می‌دهد. در حال حاضر خدمات ویراستاری متون فارسی  روی ویرایش پایان نامه دانشگاهی متمرکز است. خدمات ویراستاری تخصصی پایان نامه فارسی برای ویرایش کامل پایان نامه کارشناسی، ویراستاری حرفه ای پایان نامه ارشد و ویرایش تخصصی رساله دکتری قابل استفاده است. اگر کار نوشتن پروپوزال، سمینار، پایان نامه یا رساله خود را انجام داده اید و درخواست ویراستاری پایان نامه دارید، موسسه نواندیش به عنوان بهترین سایت ویرایش پایان نامه در خدمت شماست.

ویرایش تضمینی پایان نامه

ما به دلیل بهره‌گیری از ویراستاران حرفه‌ای با سابقه صدها کار ویراستاری و اطمینان از ناچیز بودن ایرادات کار، کیفیت کار شما را به طور کامل ضمانت می‌کند. تمامی خدمات ویراستاری دارای ضمانت ویرایش پایان نامه تا روز دفاع و دریافت نمره پایان‌نامه است. یعنی در صورت وجود هر گونه مشکل و اصلاحیه داوری پایان نامه، پایان نامه شما دوباره بازبینی شده و ایرادات مطرح شده به صورت رایگان رفع خواهد شد. هرچند سابقه چند ساله ما و رضایت کامل دانشجویان نشان داده است که احتمال ایراد گرفتن داوران از پایان نامه تنظیم شده توسط تیم حرفه ای ویراستاری  بسیار ناچیز است. به جرأت می‌توان گفت که تصحیح پایان نامه در یکی از بهترین خدمات ویرایش آنلاین پایان نامه است.

مقایسه خدمات درخواست انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری

با توجه به نوع نیاز شما، سطح نگارش پایان‌نامه و اصلاحات مورد نیاز شما، خدمات ویراستاری پایان‌نامه در پنج نوع مختلف قابل ارائه است.

چیدمان و صفحه آرایی پایان نامه (ویرایش ظاهری و تنظیم پایان نامه)

معمولاً دانشگاه‌های مختلف، فایلی را با عنوان دستورالعمل نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، شیوه نامه نگارش و تدوین رساله دکتری و یا با عناوین مشابه در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند. این آیین نامه نگارشی پایان نامه و رساله برای دانشگاه‌های مختلف متفاوت است. دستورالعمل نگارشی برای یکدست شدن پایان نامه‌های دانشگاهی، آراستگی ظاهری متن، تنظیم دقیق پایان نامه و جلوگیری از اشتباه در فصل بندی پایان نامه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. فایل شیوه نامه نگارش پایان نامه شامل اطلاعات لازم برای انجام چیدمان اصولی، صفحه آرایی و فرمت بندی صحیح به منظور انجام ویرایش پایان نامه دانشجویی می‌باشد.

انجام فرمت بندی پایان نامه لاتین طبق دستورالعمل نگارشی دانشگاه

مرکز نواندیش خدمات فرمت بندی آرایی پایان نامه انگلیسی و سایر زبان ها را نیز با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند. این خدمات ویژه دانشجویان رشته های مترجمی یا زبان و ادبیات انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیای، روسی، ترکی  و می‌باشد. هیچ محدودیتی از لحاظ زبان متن برای تنظیم پایان نامه به سایر زبانها وجود ندارد. برای مثال اگر به دنبال تنظیم و تدوین پایان نامه انگلیسی، انجام فرمت بندی پایان نامه فرانسه، تنظیم رساله دکتری به زبان آلمانی و هستید، مرکز نواندیش با ویراستاران حرفه ای در کنار شماست. نرخ صفحه آرایی رساله لاتین نیز مانند متن فارسی بوده و تفاوتی بین قیمت ویرایش پایان نامه انگلیسی و فارسی و سایر زبانها وجود ندارد.

نحوه انجام قالب بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه

برای استفاده از خدمات ویراستاری حرفه ای پایان نامه خود کافی است پس از نگارش پایان نامه، فایل خام پایان‌نامه خود را به همراه فایل راهنمای نگارش پایان نامه که از وبسایت دانشگاه دانلود کرده‌اید، برای ما ارسال کنید. قالب بندی پایان نامه شما توسط یک ویراستار تخصصی پایان نامه و در فرمت مورد نظر دانشگاه قرار می‌گیرد. همچنین در صورتی که پایان نامه شما اصلاحیه خورده است و نیاز به اصلاح پایان نامه ارشد و یا تصحیح رساله دکتری خود دارید، انتخاب این گزینه ویراستاری پایان نامه می‌تواند راه حل رفع ایرادات پایان نامه شما باشد. زیرا معمولاً اصلاحیه پایان نامه مربوط به ایرادات داوران از رعایت نکردن چیدمان دقیق پایان نامه و صفحه آرایی صحیح رساله است. البته برخی مواقع، انجام اصلاحات پایان نامه و رساله مربوط به متن است که در بخش بعدی به آن اشاره شده است.

خدمات ویرایش صوری (صفحه‌آرایی، تنظیم، فرمت بندی پایان نامه)

حاشیه بندی صفحات، تنظیم فاصله بین خطوط متن، فصل بندی، بخش بندی، صفحه بندی پایان نامه، پاراگراف بندی

تنظیم فونت پایان نامه، کنترل اندازه و قلم تیترها، تنظیم سایز فونت متن انگلیسی و فارسی پایان نامه و

فهرست نویسی رساله به صورت دقیق و ایجاد فهرست مطالب به صورت خودکار، اتوماتیک کردن فهرست شکل‌ها، لیست جدول‌ها و فهرست نمودارهای رساله

اصلاح نحوه شماره گذاری صفحات پایان نامه، ویرایش و تنظیم صفحات ابتدایی فصل‌ها و صفحات پایانی

ویرایش شماره گذاری پاورقی، پانویس، زیرنویس و تنظیم فونت پاورقی فارسی و لاتین

شماره گذاری و تنظیم فونت مراجع پایانی (منابع و مآخذ)

شماره بندی خودکار عناوین تیترهای اصلی و فرعی، شماره گذاری خودکار فرمول‌ها و روابط ریاضی،

شماره گذاری خودکار شکلهای پایان نامه، جداول‌ و نمودارها و

و به طور کلی هر چیزی که در خصوص فرمت بندی پایان نامه و صفحه بندی رساله در فایل شیوه نامه نگارشی دانشگاه شما باشد

ویراستاری فنی پایان نامه (رفع غلط املایی و اصلاح ایرادات نگارشی)

اگر رساله شما مطابق دستورالعمل دانشگاه است اما متن پایان نامه نیاز به اصلاح اشکالات تایپی و املایی و نگارشی دارد، انتخاب این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با انتخاب خدمات ویرایش فنی پایان نامه، فایل شما توسط یک ویراستار حرفه ای پایان نامه به طور کامل از لحاظ رعایت علائم نگارشی، نشانه گذاری، نقطه‌گذاری، اصلاح نیم‌فاصله و غلط‌های تایپی و ایرادات املایی بررسی و ویرایش خواهد شد. بنابراین، این نوع سفارش ویراستاری پایان نامه، شامل ویرایش متن پایان نامه برای رفع غلطهای املایی رساله و به عبارت دیگر ادیت متن پایان نامه است.

درخواست ویرایش فنی پایان نامه (ادیت متن پایان نامه)

در این نوع خدمات، ویرایش متن پایان نامه شما به صورت فنی انجام می‌شود. با این درخواست ویرایش پایان نامه، ساختار جمله بندی متن تغییر زیادی نمی‌کند، اما اصلاح کامل ایرادات املایی و علائم نگارشی به طور کامل انجام می‌شود. علاوه بر لزوم انجام صفحه آرایی پایان نامه، رعایت علائم نگارشی و غلط های املایی نیز یکی از ملزومات لازم برای ویرایش پایان نامه ارشد و رساله دکتری به منظور انجام ویرایش و تصحیح پایان نامه است. درخواست ویراستاری فنی متن پایان نامه شامل موارد زیر است:

رفع ایرادات و غلط‌های املایی رساله

اصلاح کامل اشکالات تایپی متن پایان نامه

اصلاح فاصله و نیم فاصله در رساله به طور کامل

اصلاح فاصله علائم نگارشی متن (نقطه، ویرگول، دو نقطه، نقطه ویرگول، پرانتز و) از کلمه قبلی و بعدی

اصلاح استفاده اشتباه از علائم لاتین و جایگزینی آن با شکل صحیح فارسی آن (استفاده از پرانتز، گیومه، علامت درصد، علامت ممیز فارسی بین اعداد و)

اصلاح به هم ریختگی زبان و ترتیب اعداد به‌کار رفته در متن (فارسی کردن اعداد در متن فارسی و انگلیسی کردن اعداد در متن انگلیسی)

فارسی کردن اعداد و ممیزها در جدول ها

 ویراستاری زبانی و ساختاری پایان نامه (بازبینی کامل نگارشی)

با انتخاب گزینه درخواست ویراستاری زبانی پایان نامه، رساله شما علاوه بر اصلاح غلط‌های املایی و نگارشی مندرج در بخش قبل (ویراستاری فنی پایان نامه)، از لحاظ دستوری و زبانی نیز مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. پیشنهاد ما برای ویرایش متن پایان‌نامه، استفاده از خدمات ویرایش تخصصی و علمی پایان نامه است. اگر: پایان نامه خود را با استفاده از متون ترجمه شده مقالات مختلف نوشته‌اید؛ متن رساله شما روان نیست و نیاز به ساده سازی و تغییر جمله‌بندی متن رساله دارید. توجه داشته باشید که ویرایش متن ترجمه ماشینی، قابل انجام نیست.

انجام بازخوانی پایان نامه (اصلاح جمله بندی رساله)

در صورت سفارش ویرایش تخصصی پایان نامه، خیالتان از بابت نگارش و روان سازی متن راحت باشد.زیرا ویراستاری علمی و زبانی پایان نامه شما توسط یک ویراستار مسلط به دستور نگارش زبان فارسی انجام می شود. در ویرایش زبانی و دستوری پایان نامه، اصلاحات زیر روی رساله شما اعمال خواهد شد:

تمامی اصلاحات مندرج در قسمت قبلی (ویرایش فنی پایان نامه)

روان نویسی متن پایان نامه و ساده کردن جمله بندی

اصلاح و روان سازی متون ترجمه شده مندرج در پایان نامه

رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی، حذف قرینه فعل، «را»ی مفعولی و

حذف واژگان و کلمات تکراری، عامیانه، ناقص و

کوتاه سازی جملات طولانی و اتصال جملات خیلی کوتاه به یکدیگر برای منسجم کردن ساختار پایان نامه

ویرایش کامل پایان نامه نقره ای (چیدمان + ویراستاری فنی)

با انتخاب این گزینه، انجام ویرایش پایان نامه شما، هم شامل صفحه آرایی و هم ویراستاری فنی پایان نامه می‌شود. در واقع، ترکیب تمامی موارد مندرج در قسمت ۱ و ۲ برای فرمت بندی ظاهری و ویرایش فنی متن پایان نامه است. این گزینه، بهترین انتخاب برای اصلاح پایان‌نامه شما برای داشتن یک پایان نامه استاندارد و کامل است. اگر: متن پایان نامه شما روان است و نیازی به تغییر کامل جمله بندی و بازنویسی متن پایان نامه خود ندارید. با انتخاب خدمات صفحه آرایی و ویرایش فنی پایان نامه، رساله‌ی شما علاوه بر مطابقت دقیق با دستورالعمل نگارشی دانشگاه، از لحاظ رفع ایرادات املایی و اصلاح علائم نگارشی و نشانه گذاری نیز به طور کامل بررسی و اصلاح می‌شود.

ویرایش کامل و بازخوانی پایان نامه طلایی (چیدمان + ویراستاری زبانی رساله)

خدمات صفحه آرایی و ویراستاری زبانی ساختاری پایان نامه، بهترین انتخاب برای دانشجویانی است که می‌خواهند پایان‌نامه دقیق، بی‌نقص و کاملاً مطابق با دستورالعمل دانشگاه داشته باشند این خدمات به ویژه برای دانشجویان دکتری توصیه می‌شود. این گزینه بهترین و کامل‌ترین گزینه برای سفارش ویرایش پایان نامه در ورد است. تنظیم دقیق صفحات پایان نامه برای دفاع ضروری است و عدم رعایت آن مسلماً باعث کسر نمره خواهد شد. از طرفی پایان‌نامه و رساله به عنوان نتایج کار پژوهشی و هویت شما است و باید بدون غلط املایی و نگارشی باشد. پیشنهاد برای ویرایش دقیق پایان نامه ارشد و رساله دکتری، انتخاب این گزینه است.

انجام این نوع ویرایش حرفه‌ ای پایان نامه با تخفیف ویژه توسط ویراستاران زبده و با تجربه انجام می‌شود. برای اطلاع از قیمت و میزان تخفیف می توانید سفارش رایگان ویراستاری خود را ثبت کنید .