موسسه علمی پژوهشی نواندیش

- معرفی موسسه نواندیش

نو اندیش
_

موسسه نو اندیش (معرفی و خدمات)

مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته  نواندیش در ‍‍سال 1393 با شماره ثبت 6339 اداره ثبت شرکت ها واقع در استان خراسان رضوی شهرستان مشهد مقدس با همت جمعی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه تحقیق و پژوهش فعالیت خود را آغاز نمود. این مرکز افتخار دارد که با تلاش جمعی از اعضای خود موفق به دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری چندین ژورنال علمی معتبر گردیده و بیش از ۵۰ طرح پژوهشی دانشگاهی و برون دانشگاهی را اجرا نموده است. چاپ و نمایه سازی قریب به ۴۰۰۰ مقاله علمی پژوهشی ، همکاری و اجرای بیش از ۲۰ همایش ملی و بین المللی وبرگزاری بیش از ۲۰ گارگاه آموزشی از دیگر دستاوردهای این مرکز می باشد .

ادامه متن کوتاه سازی
خدمات نواندیش

خدمات ما 

خدمات (موسسه علمی پژوهشی نواندیش)

سابمیت و چاپ مقالات

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی، هدف نهایی محققان از انجام یک پژوهش است. چرا که بدون چاپ مقاله، ممتازترین و برجسته ترین کشفیات هم از هیچ ارزش و اعتباری در دنیای علم برخور دار نخواهند شد.

اطلاعات بیشتر

انتشارات

مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته نواندیش نماینده رسمی انتشارات موجک در خراسان رضوی ، افتخار و آمادگی خود جهت ارائه خدمات انتشاراتی را اعلام می دارد.

اطلاعات بیشتر

ترجمه

مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته نواندیش برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه ای با 3 کیفیت به زبان های مختلف را فراهم کرده است. متخصصین در تیم ما بهترین خدمات را به شما ارائه میکنند

اطلاعات بیشتر

دوره های آموزشی

آموزش و به اشتراک گذاشتن علم و دانش امری مهم و واجب در هر دورهای است. آموزش حلقه ای گمشده از زنجیره طراحی، نظارت، اجرا، راهبری، نگهداری و تعمیر است. حالا که در قلمرو مهندسی امروزی، میلیونها کد استاندارد و صدها صفحه جزئیات و هزاران تجربه مبدل گشته به قانون منتشر شده است.

اطلاعات بیشتر

بورسیه تحصیلی

شاید این سؤال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که بورس تحصیلی چیست؟ در پاسخ باید عرض کنیم که منظور ازبورسیه تحصیلی کمک هزینه ای است که به وسیله کشور مقصد جهت ادامه تحصیل شما در انواع مقاطع تحصیلی درنظر گرفته می شود.

اطلاعات بیشتر

ویراستاری رساله و پایان نامه

خدمات ویراستاری تخصصی پایان نامه فارسی برای ویرایش کامل پایان نامه کارشناسی، ویراستاری حرفه ای پایان نامه ارشد و ویرایش تخصصی رساله دکتری قابل استفاده است. اگر کار نوشتن پروپوزال، سمینار، پایان نامه یا رساله خود را انجام داده اید و درخواست ویراستاری پایان نامه دارید، 

اطلاعات بیشتر

درباره ما ( موسسه علمی پژوهشی casrp انگلستان )

CASRP
_

نماینده رسمی casrp انگلستان

از افتخارات دیگر این مرکز دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری موسسه (CASRP) Center of Advance Scientific Research and Publications  انگلستان در ایران  عضو رسمی crossref آمریکا با شماره Prefix اختصاصی 10.18869 و نماینده رسمی و انحصاری موسسه پژوهشی GMJ آلمان و موسسه پژوهشی و تحقیقاتی icir گرجستان در ایران می باشد . از دیگر فعالیت های این موسسه می توان به ارائه گواهینامه بین المللی CASRP انگلستان و GMJ آلمان با قابلیت استعلام آنلاین با کد رجیستر به شرکت کنندگان در کنفرانسها و کارگاه های آموزشی و مجوز برگزاری دوره های آموزشی ملی و بین المللی تخصصی و ارائه مدارک تخصصی معادل و ارائه گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی و مجوز نشر کتب و مجوزهای مربوط به آن اشاره نمود .

ادامه متن نمایش کمتر
خدمات CASRP

خدمات ما 

خدمات (موسسه علمی پژوهشی CASRP)

گواهی نامه بین المللی
( Certificate )

معرفی خدمات گواهی بین المللی قابل استعلام & CASRP CERTIFICAT   GMJ CERTIFICAT مرکز پژوهشی نواندیش نماینده انحصاری موسسه CASRP انگلستان و GMJ در ایران، افتخار و آمادگی خود جهت ارائه گواهینامه بین المللی با قابلیت استعلام و رجیستر آنلاین به شرکت کنندگان در کنفرانس و کارگاه های آموزشی را اعلام می دارد. انتشارات علمیCASRP  انگلستان و GMJ آلمان با تجربه چندین ساله در عرصه بین المللی در زمینه چاپ و نشر مقالات علمی

اطلاعات بیشتر

ادیت مقالات
(English Edit )

مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته نواندیش یکی از معتبرترین موسسات فعال در زمینه ویرایش متون علمی و خصوصا مقالات انگلیسی برای چاپ آنها در مجلات معتبر بین المللی ISI است. این موسسه افتخار دارد که با بیش از دوازده سال سابقه فعالیت درخشان، گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و زمینه ساز پذیرش تعداد بیشماری از مقالات ایرانیان در مجلات علمی و بین المللی شده است.

اطلاعات بیشتر

سرقت ادبی متون تحقیقی (ITHENTICATE)

iThenticat یک سرویس حرفه ای تشخیص سرقت ادبی است، که در حال حاضر توسط ناشران علمی و گروه های پژوهشی در سراسر جهان پشتیبانی و استفاده می شود.  بطوریکه اطمینان لازم از اصالت مقاله را قبل از انتشار توسط ژورنال ایجاد می نماید. با کمک این بانک اطلاعاتی می توان گزارش دقیق درصد سرقت ادبی با ارایه مستندات کامل از منبعی که کپی برداری صورت گرفته است را مشخص کرد.

اطلاعات بیشتر

ادیت متون انگلیسی (Grammarly)

یکی از دغدغه‌های موجود هنگام نگارش متن به زبان انگلیسی، رعایت قواعد گرامر و نوشتن جملاتی صحیح و دقیق است. به‌خصوص اگر می‌خواهید مقاله‌ای به انگلیسی بنویسید، برای رایتینگ آزمون‌هایی نظیر آیلتس و تافل آماده شوید، و یا پستی در وبلاگ منتشر کنید، همیشه نمی‌توانید کسی را در کنارتان داشته باشید تا اشتباهات و ایرادات را به شما گوشزد کند.

اطلاعات بیشتر

شناسه دیجیتال متنون علمی (DOI)

 Digital Object Identifier (DOI) یا شناسه دیجیتال اسناد یک شناسه بین‌المللی برای مقالات و محتواهای دیجیتالی است که نقش مهمی در استانداردسازی نشریات علمی، نمایه شدن نشریات و علم سنجی معتبر دارد. با استفاده از DOI یک شناسه دائمی برای تمامی مقالات ایرانی ایجاد شده، نگارش و درج منبع در مقالات با دقت بیشتری انجام گرفته و شمارش تعداد واقعی استنادات فراهم می‌شود.

اطلاعات بیشتر

شناسه دیجیتال متنون علمی (Cross Mark)

یکی از سرویس‌هایی که موسسه Cross Reference ارائه می‌دهد Cross Mark نام دارد. کراس مارک برای مدارکی مثل مقاله و کتاب و بخش های مختلف کتاب و ... ارائه می‌شود. پژوهشگر با کلیک بر لوگوی Cross Mark متوجه می‌شود که آیا ورژن جدیدی از آن مدرک منتشر شده و آیا ورژن آپدیت شده ای از آن مدرک وجود دارد یا خیر.

اطلاعات بیشتر
CASRP
_

دوره های آموزشی

_
_

همکاران ما

تیم اجرایی

هادی قربانی | hadi ghorbani 
 مدیریت موسسه نواندیش
Islamic Azad University of Mashhad H: PhD in criminal law and criminology
نصرالله مرادی کر | Dr. Nasrollah Moradi-kor
مدیر موسسه casrp انگلستان
Manager of CASRP eng
مهدی اسماعیل زاده | dr Mahdi Esmaeilzadeh
مدیر مرکز نشر و تحقیقات علمی ایران srph
Manager of srph iran
سجاد مرادی | Sajjad moradi 
روانشناس موسسه
Clinical psychologist
محمد جواد قربانی | Mohammad javad ghorbani 
برنامه نویس موسسه
programming
نیلوفر بهزادیان | Niloofar behzadian 
وکیل و مشاور حقوقی موسسه
Legal adviser
زهرا پاک سیرت | Zahra paksirat 
محقق موسسه
Research feloow
هما ولی پور | homa valipor 
نماینده ترکیه موسسه
Turkiye - Ankara - hacettepe university
مرضیه حسین پور | marziye Hosseinpour
مترجم موسسه
enghlish teacher and content creater

باما تماس بگیرید

در صورت سوال ، نیاز به مشاوره در زمینه خدمات و... می توانید با ما درارتباط باشید

مشتریان ما

برخی از مشتریان ما

دانشگاه علوم پزشکی ایران
دانشگاه علوم پزشکی ایران
2500پروژه ها
2500تعداد کاربران
2500تعداد سامانه نشــریات
2500تعداد سامانه انتشار آثار
2500تعداد سامانه همایش های علمی